سه شنبه, 02 شهریور 1395 14:54

جلسه ماهیانه شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان

Written by 
Rate this item
(0 votes)


بسمه تعالی

گزارش جلسه شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی

جلسه شورای مرکزی اتحادیه انجمن های اسلامی راس ساعت 6 بعد از ظهر مورخ 31/5/95 در دفتر اتحادیه با تلاوتی چند از کلام ا... مجید آغاز گردید.

در ابتدا آقای علی اصغری دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی ضمن خوش آمدگویی به اعضای شورای مرکزی و آقای دکتر مازندرانی مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ضمن گرامیداشت هفته دولت افزود :

هفته دولت یادآور شهیدان دکتر باهنر و رجائی می باشد و یاد و خاطره آن شهیدان عزیز برای مردم فهیم ایران ارزشمند است و توقع مردم از دولتمردان ادامه راه آن شهیدان والا مقام است.

در ادامه تعدادی از کمیته های اتحادیه انجمن های اسلامی گزارش کار خود را ارائه نمودند.

آقای درویشی مسئول کمیته پیشکسوتان ضمن عرض سلام و تبریک به مناسبت هفته دولت : مجمع سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی با یک کارگروه داخلی صورت گرفت و سعی کمیت و کیفیت خوبی داشته باشد که خوشبختانه این تلاش مورد رضایت شرکت کنندگان و افکار عمومی قرار گرفت..

آقای مطلبی از اعضای کمیته سیاسی : ضمن تاکید بر لزوم برنامه ریزی برای انتخابات ریسات جمهوری آینده در ماههای باقی مانده تا انتخابات ، زیر نظر داشتن حرکات مشخص و برنامه ریزی شده از سوی اصولگرایان را مسئله ای مهم تلقی کردند.

آقای پایین محلی مسئول پیگیری اتحادیه انجمن های اسلامی روستاهای گرگان : ضمن ارائه گزارش به اعضای شورا ، توضیحاتی را در رابطه با پیگیری مسائل مربوط پیرامون تشکیل اتحادیه انجمن های اسلامی روستایی و شورای مرکزی آن دادند.

آقای سید عرفان حسینی دبیر کمیته جوانان : در ارائه گزارش کمیته جوانان خدمت اعضای شورای مرکزی خبر از برگزاری انتخابات و تعیین هیئت رئیسه سه نفره جدید این کمیته که شامل آقایان سید عرفان حسینی ، سید عیسی نقی پور و محمد قندهاری می باشد را دادند.

آقای طاشی قائم مقام اتحادیه انجمن های اسلامی : بررسی و رصد انتخابات ریاست جمهوری را یکی از مهمترین موارد استان و کشور بیان فرمودند.

آقای مهاجر دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی کارخانجات : با عرض سلام و خیر مقدم خدمت همه و همچنین جناب آقای دکتر مازندرانی ، مسئولیت گرفتن مدیران باید طوری باشد که به نفع خودش و دیگران باشد.

آقای علی اصغری دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی : ضمن خوش آمدگویی مجدد به جناب آقای دکتر مازندرانی ایشان را فردی تحصیلکرده و مورد وفاق اکثر نیروها و اتحادیه های کارگری ، نیروهای اصلاح طلب و مجمع نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی دانست.

وی خاطر نشان کرد که موضع اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان پیروی از اندیشه های امام راحل ، منویات مقام معظم رهبری ، حمایت از دولت تدبیر و امید ، مجلس شورای اسلامی و همچنین مطالبات مردم می باشد و تاکید کرد که مردم از مسئولین خواهان توسعه هر چه بیشتر در استان می باشند. در ادامه ایشان افزودند که از هر گونه تغییری جهت تقویت مدیریت استان حمایت می کند و شایسته سالاری و استفاده از نیروهای استانی را تنها راه عبور از بحران کنونی و رفتن به طرف توسعه پایدار دانست و اعتماد سازی بین نیروهای اصلاح طلب و اعتدالگرا و طرفداران دولت تدبیر و امید را کلید موفقیت در پیروزی انتخابات سال 96 و حمایت از آقای دکتر روحانی ارزیابی کرد.

 جناب آقای دکتر مازندرانی:

ضمن تقدیر از شورای مرکزی و دبیر اتحادیه انجمن های اسلامی برای دعوت از ایشان و قرار گرفتن در این جمع بزرگ فرمودند : بنده خود را متعهد به این پستی که گرفتم میدانم و خود را منتسب به کسانی که از من حمایت کردند.

مسئله اشتغال بسیار کار بزرگی برای استان می باشد. در هفته گذشته که بنده و هفت نماینده استان با وزیر کار و تعاون دیدار داشتیم همگی خواستار رفع مشکل اشتغال بودند و با درخواست تسهیلات کم بهره برای کارخانجات و کارگاهها پافشاری کردند.

چرا باید استان ما گذرگاه مسافران بشود و ما نتوانیم از پتانسیل های موجود در استان استفاده بهینه ببریم؟ و باید کم کم از کارمند پروری دور شویم و کار آفرینی را گسترش دهیم.

ایشان در خاتمه سخنانشان افزودند اتحادیه انجمن های اسلامی با جوان گرایی که انجام داده حتما بهتر و قوی تر می شود و دست همه شما را به گرمی می فشارم و از همفکری شما عزیزان استقبال می کنم.

 

                                                           روابط عمومی اتحادیه انجمن های اسلامی استان گلستان 

 

 

 

Read 493 times

اوقات شرعی

حدیث نور

امام صادق علیه السلام : مَن ساءَ خُلُقُهُ عَذَّبَ نَفسَهُ؛ هر كه بد اخلاق باشد، خود را شكنجه دهد. گزیده تحف العقول، ح196
JoomShaper