جمعه, 11 دی 1394 05:27

جلسه هیئت رئیسه حزب اعتمادملی گلستان برگزار شد

Written by 
Rate this item
(0 votes)

جلسه هیئت رئیسه حزب اعتمادملی منطقه گلستان، شب گذشته با حضور اعضای این هیئت و تعدادی از مسئولان حزب، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حزب اعتمادملی منطقه گلستان، در این جلسه، سیدحسین میراحمدی، رئیس حزب اعتمادملی گلستان، گزارشی از نشست فصلی این حزب که در تهران با حضور سران حزب از جمله حجت الاسلام والمسلمین رسول منتجب نیا برگزار شده بود، ارائه کرد.

براساس این گزارش، یوسف منتظری، مسئول کمیته انتخابات حزب اعتمادملی گلستان، نیز گزارشی از شرایط سیاسی استان و نامزدهای اصلاح طلب ارائه داد و پس از آن نیز، مهدی فریدون فر، مسئول روابط عمومی، حاجیه بسطامی فر، رئیس شاخه بانوان و ابوذر پورادیب، رئیس شاخه جوانان و دانشجویان، گزارشی از فعالیت های خود بیان کردند.

در پایان جلسه نیز نایب رئیس حزب اعتمادملی گلستان، فرایند ائتلاف اصلاح طلبان استان در قالب شورای راهبردی را مثبت ارزیابی و بر تداوم این روند تا هفتم اسفندماه تاکید کرد.

محمدحسین علی اصغری با بیان اینکه حزب اعتمادملی به عنوان عضو شورای راهبردی، مدافع تصمیمات این شوراست، افزود: شورای راهبردی اصلاح طلبان موظف به رصد شرایط سیاسی استان و دعوت از تمامی نامزدهای اصلاح طلب برای ایجاد همگرایی و ائتلاف، است. وی خاطرنشان کرد: این حزب، همچون سایر احزاب، نامزدهای خود را به شورای راهبردی معرفی می کند، چنانچه این افراد مورد حمایت شورای راهبردی قرار گیرند، اعضای شورا موظف به حمایت هستند و چنانچه شورای راهبردی از آنها حمایت نکند، نامزدهای مدنظر ما باید به نفع ائتلاف، کنار بکشند.   

دبیر شورای هماهنگی جبهه اصلاحات استان گلستان ادامه داد: شورای راهبردی اصلاح طلبان، از بین تمامی گروه های سیاسی این جناح تشکیل شده و در انتخاب نامزدهای نهایی باید ملاک هایی که از قبل تعیین شدند را مدنظر قرار دهند تا نمایندگان قوی و موثر وارد مجلس شوند.

Read 499 times

اوقات شرعی

حدیث نور

رسول خدا صلی الله علیه و آله : أَلدّالُّ عَلَى الْخَيْرِ كَفاعِلِه؛ كسى كه ديگران را به كار نيك راهنمائى كند گـويـا خـود، آن را انـجـام داده اسـت. وسائل الشيعه: ج 11، ص 398
JoomShaper