سه شنبه, 05 بهمن 1395 15:01

دیدار اعضای شورای مرکزی اتحادیه انجمن اسلامی با مهندس نبی هزارجریبی نماینده مجلس شورای اسلامی

Written by 
Rate this item
(1 Vote)

 

 

 

 

 

در این دیدار که در روز پنج شنبه مورخه ۹۵/۱۰/۳۰ در محل دفتر ارتباط مردمی مهندس هزارجریبی با تلاوتی چند از کلام الله مجید توسط آقای احسن آغاز گردید.

در ابتدا علی اصغری به تشریح وقایع اخیر و نیز رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی پرداخت و عنوان کرد آیت الله هاشمی متعلق به همه مردم است و تا نهضت زنده است هاشمی زنده است.

دبیر اتحادیه در ادامه از حضور گسترده مردمی در مراسم رحلت آیت الله هاشمی که در روز پنجشنبه در مصلی نماز جمعه برگزار گردیده بود تشکرو قدردانی کرد.

وی افزود :بعد از این وظیفه ما سنگین تر شده است و رسالت مهمی در راه اصلاحات بر کشور بر عهده داریم همانقدر که تلاش نموده ایم تا به امروز امانت دار شهدا باشیم این نهاد مردمی با تلاش چنین عزیزانی پا برجامانده است. علی اصغری گفت:عملکرد اتحادیه انجمنهای اسلامی با توجه به ظرفیتهای جامعه بالاست و توانسته با همت و خواست مردم به نمایندگی گفتمان اصلاحات بپردازد.

انسجام شرط همبستگی ماست و این همبستگی توانسته دونماینده از دل اتحادیه توسط مردم و اصلاحات انتخاب شده و بر این اساس امروز رسالت اتحادیه پررنگتر و سنگین تر است.

وی با بررسی انتخابات گذشته و اختلاف سلیقه های مختلف در این عرصه ،  وحدت اصلاح طلبان را مثال زدنی دانست و گفت:رسیدن به وحدت در این عرصه مبین توجه به خواست قاطبه مردم استان است که خواهان عمق بخشی این تفکر و گفتمان را دارند و این گفتمان توان توسعه استان گلستان را در تمامی عرصه ها را خواهد داشت و پرداختن به مشکلات مردم و دغدغه های جامعه از اولویت های اتحادیه انجمنهای اسلامی استان گلستان است.

در ادامه این دیدار برخی از اعضای شورای اتحادیه به بیان خواسته های مردم و طرح دیدگاههای خود پیرامون مسائل مختلف پرداختند.

صنعت پتروشیمی، منطقه آزاد تجاری اینچه برون ،گردشگری در آشوراده ،پرداختن به خواست فرهنگیان ومدیریت استان نظرات خود را اعلام نمودند.

در ادامه جلسه مهندس هزارجریبی نماینده محترم مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی با ابراز خرسندی از حضور اعضای شورای اتحادیه انجمنهای اسلامی و برگزاری چنین دیداری اعلام کرد پرداختن به مطالبات مردم حوزه انتخابیه از اولویتهای برنامه ای اینجانب می باشد.

اتحاد رمز پیروزی ماست و همراهی و همگامی اینجانب با دکتر تربتی نژاد و دیگر نمایندگان در عرصه های مختلف استانی و نیز در پیگیری مطالبات استانی در مجلس رسالت ما می باشد.

هدف خدمت است و استفاده از نیروهای متعهد و متخصص در حوزه های مختلف با دولت در مسیر سازندگی استان زمینه توسعه استان را فراهم می اورد.

مهندس هزارجریبی عنوان کرد تدوین برنامه توسعه بویژه در حوزه گردشگری و اشتغال کمک شایانی در مسیر توسعه فراهم می آورد.

وی در خصوص مسائل اخیر کشور از جمله ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی عنوان کرد که رحلت ایشان ضربه بزرگی به جمهوری اسلامی زده است و راه ایشان را ادامه میدهیم.

 

روابط عمومی اتحادیه انجمنهای اسلامی استان گلستان

Read 347 times

اوقات شرعی

حدیث نور

امام على (سلام الله علیه) : كانَ رَسولُ اللَّهِ(ص) دائِمَ البِشرِ، سَهلَ الخُلقِ، لَيِّنَ الجانِبِ. پيامبر خدا، همواره خوش رو، خوش خو و نرم خو بود. معانى‌الأخبار - ص 83. حكمت نامه پيامبر اعظم(ص) : ج8- ص22- ح5703
JoomShaper